O nas

Kanti

Kantor został założony w 2006 roku. W ciągu kilku lat działalności udało się nam pozyskać liczne grono stałych Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Klienci wybierają nasze usługi ze względu na profesjonalizm, kreatywność oraz bezpieczeństwo.

Dzięki bogatemu doświadczeniu nasi Klienci mogą zawsze liczyć na fachową poradę oraz najkorzystniejsze oferty kursowe. Dzięki długoletniej obecności na rynku walutowym, nasza firma jest dobrze postrzegana nie tylko w Międzyrzecu Podlaskim ale w całej Polsce. Naszym klientom gwarantujemy dyskrecję, profesjonalną i szybką obsługę oraz najlepsze kursy na rynku. Kantor to także profesjonalny personel. Nasi pracownicy mają ukończone wszystkie wymagane kursy i szkolenia, ( dot. m.in.. przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy oraz wykrywaniu fałszywych banknotów ).

Nasi pracownicy to osoby komunikatywne, porozumiewające się w językach obcych. Zapewniamy korzystne warunki współpracy.Nasze oddziały mieszczą się w Międzyrzecu Podlaskim, Radzyniu Podlaskim i Łosicach.

Zapraszamy do współpracy.

Kursy walut

Ostatnia aktualizacja: 2024-05-27 05:30:00
Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Zobacz więcej